סיכומונה נפתח מחדש לעריכה! על מנת לערוך סיכומים נדרש לפתוח חשבון.

הבדלים בין גרסאות בדף "שיחה:עמוד ראשי"

מתוך סיכומונה, אתר הסיכומים החופשי.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
(יש אפשרות אולי להוסיף)
שורה 17: שורה 17:
  
 
בברכה עמיחי
 
בברכה עמיחי
 +
 +
== יש אפשרות אולי להוסיף ==
 +
 +
גם את הנושא תולדות האומנות? יש לי המון חומר..על חלק ב'.

גרסה מ־19:43, 25 במאי 2005

שלום לך עורך האתר. יש לי ניסיון לא קטן בויקיפדיות.

  1. היה כדאי בדף הראשי, לשים ברוכים הבאים והסבר קצר על מהות האתר, למי הוא מיועד, ומה צריך לעשות בשביל לכתוב בו. אם לך זה ברור, למי שמגיע שום דבר לא ברור.
  2. כדאי להעתיק מויקיפדיה מדריכים שונים (בעברית) על עיצוב דף, טבלה, וכן הלאה.
  3. היה כדאי לשחרר עמוד אחד או אזור שיהיה פתוח לגולשים אקראיים מבלי שיצטרכו להרשם. שם יוכל להיות דף כמו "ספר מבקרים" "ארגז חול" לבדיקה וכדומה.

עשית עבודה יפה, שיהיה בהצלחה. ישנם באינטרנט כבר סיכומי שיעורים שנמצאים באתרים די מג'וייפים, יתכן שהם יסכימו להעביר את החומר לאתר שלך. והמפתח הוא לגייס כמה שיותר כותבים. יתכן שצריך לפרסם את האתר באמצעות משרד החינוך או דרך אתרים של בתי ספר. button_image.png --אביה 12:16, 4 מאי 2005 (IDT)

אביה,דבר ראשון ברוכה הבאה...

דבר שני...העיצוב של הדף הראשי הוא עדיין בתהליכי בנייה,לכן כל הצעה כזאת היא נהדרת בשבילנו כי היא נותנת לנו עוד רעיונות לעיצוב. הבעיה בלשחרר כמה עמודים לכל משתמש רנדומלי היא קצת בעייתית...מהסיבה שהאתר מכוון לבני נוער ומההכרה שלי עם וויקיפדיה..אנשים בגילנו קצת מתלהבים מזה שכל אחד יכול לערוך ומנסים להרוס את האתר(אני יודע שאני פעם הוספתי את התאריך לידה שלי לתאריכים חשובים בוויקיפדיה :(...היום אני מצטער על זה...)..לכן אנחנו חושבים שאם אנחנו מבקשים ממישהו להירשם אז ככה נוכל לעקוב אחרי כתובת האייפי שלו,וגם זה ימנע מאנשים להרוס בגלל שהם יהיה חייבים להירשם קודם..דבר שלוקח זמן...

נשמח לראות אותך פעילה באתר..ואת מוזמנת להמליץ לחברים...

בברכה עמיחי

יש אפשרות אולי להוסיף

גם את הנושא תולדות האומנות? יש לי המון חומר..על חלק ב'.