סיכומונה נפתח מחדש לעריכה! על מנת לערוך סיכומים נדרש לפתוח חשבון.

הבדלים בין גרסאות בדף "סיכומונה:עיצוב הדף הראשי"

מתוך סיכומונה, אתר הסיכומים החופשי.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
(דיון לגבי ההצעות)
שורה 16: שורה 16:
 
===דיון לגבי ההצעות===
 
===דיון לגבי ההצעות===
  
העלתי את התמונה של איך העמוד הראשי שלי אמור להיראות. יש שם שינוי של צבע הרקע, דבר שמצריך קצת עבודת CSS בדפים אחרים לכן לא עשיתי את זה על הדף [[משתמש:בונגולים/עמוד ראשי]].
+
העלתי את התמונה של איך העמוד הראשי שלי אמור להיראות. יש שם שינוי של צבע הרקע, דבר שמצריך קצת עבודת CSS בדפים אחרים לכן לא עשיתי את זה על הדף [[משתמש:בונגולים/עמוד ראשי]] אלא העלתי כתמונה.
  
 
התמונה נמצאת פה: [http://www.sikumuna.co.il/w/images/Bongulim_Main_Page.png www.sikumuna.co.il/w/images/Bongulim_Main_Page.png].
 
התמונה נמצאת פה: [http://www.sikumuna.co.il/w/images/Bongulim_Main_Page.png www.sikumuna.co.il/w/images/Bongulim_Main_Page.png].

גרסה מ־00:08, 21 ביולי 2006

בעקבות התפתחות האתר ובעקבות החופש אנחנו צריכים לעצב עמוד ראשי חדש.


הוראות לעיצוב עמוד ראשי חדש:

  • הוסף לרשימה קישור מהצורה שם משתמש/עמוד ראשי, את שם משתמש החלף בשם המשתמש שלך.
  • היכנס לקישור שנוצר, וצור שם את העמוד שלך.


אחרי שנסיים להעלות כמה הצעות נעלה את ההצעה הטובה ביותר.

רשימת עמודים מועמדים

דיון לגבי ההצעות

העלתי את התמונה של איך העמוד הראשי שלי אמור להיראות. יש שם שינוי של צבע הרקע, דבר שמצריך קצת עבודת CSS בדפים אחרים לכן לא עשיתי את זה על הדף משתמש:בונגולים/עמוד ראשי אלא העלתי כתמונה.

התמונה נמצאת פה: www.sikumuna.co.il/w/images/Bongulim_Main_Page.png.

כמה הערות:

  1. השתמשתי בצבעים של סיכומונה: ורוד, תכלת וצהוב. צריך לשחק עוד קצת עם הצבעים לשילוב נעים ואופטימלי.
  2. אהבתי את האיקונים בעיצוב של עמיחי, אבל לא השתמשתי בהם כי אין קשר בין חלק מהם לבין הנושא עצמו (הקשר בין לוח שנה למדעי הרוח די רופף). בקיצור: רעיון טוב, צריך למצוא איקונים יותר מתאימים.
  3. עשיתי שני שינויים לעמוד הראשי שתקפים כבר עכשיו (ניתן לראות אותם בעמוד הראשי): העפתי את הכותרת "עמוד ראשי" (הכותרת שיש בראש כל דף), ושיניתי את מה שכתוב בטאב הראשון מימין מ"סיכום" ל"העמוד הראשי". הייתי רוצה פידבק לגבי שני השינויים האלה. בונגולים 17:05, 20 יולי 2006 (MST)